Trondheim Snooker

TS06 (29. jan 2012)
Runde A Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Runde A Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Alf Ørjansen (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Alf Ørjansen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Lars Bakk (Unknown)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Alf Ørjansen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde D Vinnersiden Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 5 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS07 (26. feb 2012)
Runde A Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 1-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) w/o Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sturla Ellingvåg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde D Vinnersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 5 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS08 (25. mar 2012)
Runde A Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Lars Bakk (Unknown)    Pencil
Runde A Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) w/o Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde D Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 5 Tapersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS09 (29. apr 2012)
Runde A Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Dag Erik Vikan (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde A Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Dag Erik Vikan (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 1-0 Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Dag Erik Vikan (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Dag Erik Vikan (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde D Vinnersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 5 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS10 (10. jun 2012)
Runde A Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker) w/o Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) w/o Norway Alf Ørjansen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Fredrik Tvedt (Unknown)    Pencil
Runde A Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Fredrik Tvedt (Unknown) 1-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Fredrik Tvedt (Unknown)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Jeroen Braak (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde D Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 5 Tapersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS01 (26. aug 2012)
Innl: Runde A Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker)    Pencil
Innl: Runde A Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb)    Pencil
Innl: Runde A Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker)    Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 1-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Innl: Runde 1 Tapersiden Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Terje Granum (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Meisam Ashraf (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Terje Granum (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Stian Antonsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde D Vinnersiden Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 5 Tapersiden Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS02 Gruppe 1 (29.-30. sep 2012)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker)    Pencil

Lik poeng og parti-differanse: dette interne oppgjøret gav Qais 2. plassen i gruppa

Pulje Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Sajd Basher Safdari (Trondheim Snooker) 2-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker)    Pencil
TS02 Gruppe 2 (29.-30. sep 2012)
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS02 Gruppe 3 (29.-30. sep 2012)
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-1 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker)    Pencil
TS02 Gruppe 4 (29.-30. sep 2012)
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Knut 35 break

Pulje Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker)    Pencil
TS02 Sluttspill (29.-30. sep 2012)
Kvartfinaler Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 3-2 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 5

Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker)    Pencil

Best av 5

Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 5

Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 5

Semifinaler Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb)    Pencil

Best av 5

Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 5

Finale Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 4-2 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 7
Erik 42, 52

TS03 Gruppe 1 (27.-28. okt 2012)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Svein Gustav Vangstad (Unknown)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Svein Gustav Vangstad (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Bjørn Erik Juel (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Svein Gustav Vangstad (Unknown)    Pencil
TS03 Gruppe 2 (27.-28. okt 2012)
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS03 Gruppe 3 (27.-28. okt 2012)
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-1 Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS03 Gruppe 4 (27.-28. okt 2012)
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Arne Landfald (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Lars Bakk (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Arne Landfald (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS03 (27.-28. okt 2012)
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 4-3 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS04 Gruppe 1 (17.-18. nov 2012)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-0 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) h2h  Pencil
Pulje Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Abdul Rahman Matin (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-1 Norway Terje Granum (Trondheim Snooker)    Pencil
TS04 Gruppe 2 (17.-18. nov 2012)
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Qais Naseri (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS04 Gruppe 3 (17.-18. nov 2012)
Pulje Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker)    Pencil
TS04 Gruppe 4 (17.-18. nov 2012)
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
TS04 (17.-18. nov 2012)
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) h2h  Pencil
Kvartfinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 4-3 Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS01 Gruppe 1 (26.-27. jan 2013)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Eirik Bratland (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-0 Norway Eirik Bratland (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) h2h  Pencil
Pulje Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Eirik Bratland (Trondheim Snooker)    Pencil
TS01 Gruppe 2 (26.-27. jan 2013)
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Lorentz Kyllo (Nidaros Stoppball)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Lorentz Kyllo (Nidaros Stoppball)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

TV-bordet

Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

TV-bordet

Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Lorentz Kyllo (Nidaros Stoppball)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

TV-bordet

TS01 Gruppe 3 (26.-27. jan 2013)
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) w/o Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Lars Bakk (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Lars Bakk (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Nassim: 24 break

TS01 Gruppe 4 (26.-27. jan 2013)
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

TV-bordet

Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) w/o Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

TV-bordet

Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS01 (26.-27. jan 2013)
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 5

Semifinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb)    Pencil
Finale Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 4-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 7

Six-reds Gruppe 1 (23. feb 2013)
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Eirik Bratland (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Eirik Bratland (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Eirik Bratland (Trondheim Snooker)    Pencil
Six-reds Gruppe 2 (23. feb 2013)
Pulje Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) 3-2 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) h2h  Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb)    Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker)    Pencil
Six-reds Gruppe 3 (23. feb 2013)
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Six-reds Gruppe 4 (23. feb 2013)
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-2 Unknown Svein Gustav Vangstad (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Unknown Simen Otterlei (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Unknown Simen Otterlei (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-2 Unknown Svein Gustav Vangstad (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Unknown Svein Gustav Vangstad (Trondheim Snooker) 3-1 Unknown Simen Otterlei (Trondheim Snooker)    Pencil
Six-reds (23.-24. feb 2013)
Kvartfinaler Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 4-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 4-1 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 4-2 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 4-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 5-4 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 5-4 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 6-4 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS02 Gruppe 1 (16.-17. mar 2013)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Lars Bakk (Unknown) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Lars Bakk (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Lars Bakk (Unknown) 3-2 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker)    Pencil
TS02 Gruppe 2 (16.-17. mar 2013)
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) w/o Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) w/o Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) w/o Norway Hamed Khowazack (Dora Biljardklubb) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS02 Gruppe 3 (16.-17. mar 2013)
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
TS02 Gruppe 4 (16.-17. mar 2013)
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker)    Pencil
TS02 (16.-17. mar 2013)
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 5

Kvartfinaler Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 0-0 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 5

Semifinaler Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Unknown Simon Allenby (Trondheim Snooker) 4-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Best av 7

TS03 Gruppe 1 (27.-28. apr 2013)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Ivar Løkken (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS03 Gruppe 2 (27.-28. apr 2013)
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Jens Thommesen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Jens Thommesen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Jens Thommesen (Trondheim Snooker)    Pencil
TS03 Gruppe 3 (27.-28. apr 2013)
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Abrahamsen Aase (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Asbjørn Abrahamsen Aase (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Abrahamsen Aase (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS03 Gruppe 4 (27.-28. apr 2013)
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS03 (27.-28. apr 2013)
Kvartfinaler Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) w/o Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 4-2 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS04 (26. mai 2013)
Runde A Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Mads Heimgard (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 0-0 Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Bjørn Aalberg (Unknown)    Pencil
Runde A Norway Trond Moen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Vegard Vestavik (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde A Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Jens Thommesen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Trond Moen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Mads Heimgard (Trondheim Snooker) w/o Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Bjørn Aalberg (Unknown) 1-0 Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Vegard Vestavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Jens Thommesen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Mads Heimgard (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Bjørn Aalberg (Unknown)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Vegard Vestavik (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Trond Moen (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde C Vinnersiden Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Trond Moen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker)    Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde D Vinnersiden Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 5 Tapersiden Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Trond Moen (Trondheim Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) v Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS05 Gruppe 1 (30. jun 2013)
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Pulje Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
TS05 Gruppe 2 (30. jun 2013)
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
TS05 Gruppe 3 (30. jun 2013)
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS05 Gruppe 4 (30. jun 2013)
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Arntzen (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Espen Arntzen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Espen Arntzen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 1-0 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS05 (30. jun 2013)
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS06 Gruppe 1 (1. sep 2013)
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS06 Gruppe 2 (1. sep 2013)
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Kristian Skjærvø (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS06 Gruppe 3 (1. sep 2013)
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Hogne Berger Jensen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Hogne Berger Jensen (Trondheim Snooker)    Pencil
TS06 Gruppe 4 (1. sep 2013)
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Trond Moen (Trondheim Snooker)    Pencil

http://www.ustream.tv/channel/trondheim-snooker

Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Trond Moen (Trondheim Snooker)    Pencil

http://www.ustream.tv/channel/trondheim-snooker

Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker)    Pencil

http://www.ustream.tv/channel/trondheim-snooker

TS06 (1. sep 2013)
Kvartfinaler Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Espen Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Semifinaler Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
KM Høst 2013 (14.-15. des 2013)
Runde 1 Tapersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) w/o Ikke bestemt    Pencil
Runde 1 Tapersiden (5) Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) v Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden (5) Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) v Ikke bestemt    Pencil
Semifinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 4-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 4-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 4-0 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS 01 2014 Gruppe 1 (9. feb 2014)
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) w/o Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) w/o Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) w/o Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) w/o Norway Matin Wali (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS 01 2014 Gruppe 2 (9. feb 2014)
Pulje Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Sigurd Bakheim (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

John 52 Break Ny "pers"

Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS02 2014 Six reds (2. mar 2014)
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Knut Arne Landfald (Unknown) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS02 2014 Six reds Gruppe 1 (2. mar 2014)
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Knut Arne Landfald (Unknown) 3-1 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Knut Arne Landfald (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Knut Arne Landfald (Unknown)    Pencil
Pulje Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker)    Pencil
TS02 2014 Six reds Gruppe 2 (2. mar 2014)
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Attila Hagen Pedersen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS02 2014 Six reds Gruppe 3 (2. mar 2014)
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS03 (6. apr 2014)
Runde A Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde A Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) w/o Norway Mats Schjetne (Nidaros Stoppball)    Pencil
Runde B Vinnersiden Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde B Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) w/o Norway Mats Schjetne (Nidaros Stoppball)    Pencil
Runde 1 Tapersiden Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 2 Tapersiden Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde C Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 3 Tapersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde 4 Tapersiden Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Runde D Vinnersiden Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
KM Vinter 2014 (12. apr 2014)
Kvartfinaler Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 4-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS04 2014 (4. mai 2014)
Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS04 2014 - Gruppe 1 (4. mai 2014)
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

39 break

Pulje Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nikolai Krill (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Terje Rønning (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS04 2014 - Gruppe 2 (4. mai 2014)
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h Details Frame details  Pencil

Tv-bord (5)

Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Joakim Hatmyr Våbenø (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
KM vår/sommer 2014 (24. aug 2014)
Kvartfinaler Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Johann Nilsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Erik Dullerud (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Knut Gangåssæter (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 5-1 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
KM Høst 2014 (14. des 2014)
Kvartfinaler Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Amund Bondal (Trondheim Snooker)    Pencil
Kvartfinaler Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Matin Wali (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Kvartfinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Kai Hansen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Asbjørn Gilberg (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 4-1 Norway John Fjermestad Aase (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
TS-1 2015 (7. jun 2015)
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker)    Pencil

Audun 54 break

Pulje Norway Roald Pettersen (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Odne Oksavik (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Roger 31 break

Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roald Pettersen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-1 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roald Pettersen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil

Audun 59 break

Pulje Norway Roald Pettersen (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Geir Ellefsen (Trondheim Snooker)    Pencil
Pulje Norway Audun Risan Heimsjø (Trondheim Snooker) 2-0 Norway Roald Pettersen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Audun Risan Heimsjø (Trondheim Snooker) 3-0 Norway Roald Pettersen (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Semifinaler Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) 3-1 Norway Nassim Sekat (Trondheim Snooker) h2h  Pencil
Finale Norway Audun Risan Heimsjø (Trondheim Snooker) 3-2 Norway Roger André Strand (Trondheim Snooker) h2h  Pencil

Trondheim Snooker is powered by ScoreKeeper v1.0.120 © 2014 Hermund Årdalen